Jak rozpoznać, że odwiedza nas nasz zmarły pies?

0
jak rozpoznac ze odwiedza nas nasz zmarly pies

Każdy, kto stracił ukochanego psa lub inne zwierzę, zastanawia się gdzie ono jest i czy nas odwiedza. Czy są znaki, które świadczą o tym, że odwiedza nasz nas zmarły pies?

Dokąd odchodzą psy? Czy psy idą do nieba?

Jako dziecko zadałam pytanie, czy psy idą do nieba. Usłyszałam, że psy nie mają duszy, jednak w niebie mamy być szczęśliwi więc nasze ukochane psy muszą tam być obecne. Dzisiaj chciałabym wierzyć, że śmierć nie jest końcem i po śmierci nasze psy wciąż istnieją nie tylko w naszych sercach i wspomnieniach.

Opiekunowie psów mogą mieć różne spojrzenie na istnienie duszy i nieba, jednak często łączy ich jedno pytanie: jakie znaki mogą świadczyć o tym, że odwiedza nas ukochany pies, który odszedł. Poniżej znajdziesz opisy doświadczeń, którymi podzielili się ze mną właściciele czworonogów.

10 znaków, które świadczą o tym, że odwiedza nas nasz zmarły pies

  1. Sen o naszym psie, po którym czujemy spokój i ciepło w sercu.
  2. Uczucie dotykania nas przez psa, szczególnie w nocy, gdy zasypiamy i budzimy się.
  3. Słyszenie dźwięków, które były charakterystyczne dla naszego psa (jak np. trącanie nosem drzwi, dźwięk pazurów na podłodze).
  4. Spotkanie nieznajomego psa, który nam się przypatruje i z którym – jak nam się wydaje – czujemy silną więź od pierwszego wejrzenia.
  5. Niespokojne zachowanie innego psa, który nas odwiedza w domu (i który nie znał naszego pupila), np. szczekanie w kącie, w którym kiedyś stało legowisko naszego psa.
  6. Wyczuwanie obecności naszego psa w domu, szczególnie uczucie jakby na nas patrzył lub przechodził niedaleko (widzimy cień kątem oka).
  7. Czucie intensywnego zapachu naszego psa bez wyraźnej przyczyny (niezwiązane z jego zabawkami czy kocykiem).
  8. Realistyczny sen o psie w nocy, kiedy był w klinice i odszedł (sen miał miejsce zanim dowiedzieliśmy się o tym). Wierzymy, że to było jego pożegnanie się z nami.
  9. Doświadczenie silnego uczucia obecności psa (np. jakby chodził za nami) w momencie, gdy odszedł w innym miejscu i nie wiedzieliśmy jeszcze o tym.
  10. Wizerunek psa widoczny na zdjęciu zrobionym już po tym, gdy odszedł i został pochowany.

Wszystkie te doświadczenia łączy jedno – silne uczucie, że nasz pies jest przy nas.

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku dla osób, które straciły psa. Odwiedź grupę tutaj >>

Zobacz też:

Aktualizacja: 3.06.2024 r. | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcie: Canva.com

 

5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *