Panda – pies z niezwykłą osobowością

Poznajcie Pandę – psa z logo psiPARK.pl

Panda razem z nami odwiedza wybiegi i parki dla psów, które opisujemy dla Was

Panda urodziła się we wrześniu 2007 r. Gdy miała około 7 miesięcy została przejechana przez samochód i zostawiona na ulicy bez pomocy przez sprawcę wypadku. Dzięki dobrym ludziom znalazła się pod opieką Fundacji S.O.S. Dla Zwierząt i trafiła do naszego domu tymczasowego. Nikt jej nie szukał. Rokowania też nie były pozytywne – Panda miała nie odzyskać sprawności i groziła jej amputacja łapy.

Po paru miesiącach znaleźliśmy Pandzie stały dom, z którego wróciła do nas i została z nami na stałe. Dzisiaj Panda ma kochający dom i jest bardzo aktywnym psem. Po wypadku zostały tylko blizny. Panda uwielbia podróże, długie spacery, bieganie przy rowerze, gonitwy ze znajomymi psami, sztuczki i ćwiczenia na torze agility. Najbardziej lubi jednak po prostu być przy swoim człowieku. Ma niezwykły urok osobisty, dzięki któremu nikt nie przechodzi obok niej obojętnie. Jest też przykładem na to, że adoptowane psy są najwierniejsze!

Dnia 21.03.2022 pożegnaliśmy Pandę. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i nigdy nie przestanie nam jej brakować.

Panda w psich parkach i na wybiegach

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcia: psiPARK.pl