Reklama w serwisie psiPARK.pl

Ofertę reklamy kierujemy przede wszystkim do firm:

  • zajmujących się budową wybiegów i parków dla psów oraz ich wyposażenia takiego jak psie tory przeszkód i mała architektura,
  • oferujących usługi i produkty dla psów oraz ich opiekunów.

Napisz do nas na adres info@psipark.pl

Reklama produktów i usług dla opiekunów psów

Wybiegi dla psów odwiedzają opiekunowie czworonogów. Wymieniają się tu doświadczeniem i poradami dotyczącymi opieki nad psami. Tak samo jest w naszym serwisie psiPARK.pl!

Nasz serwis odwiedza prawie 10 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, a dział „Pieskie życie” – ponad 6 000. Poruszamy tu tematy, takie jak żywienie, pielęgnacja, porady, wychowanie i szkolenie psa, dbanie o czystość w domu i w samochodzie. Nasz profil na Facebooku obserwuje 5 200 fanów.

Zapraszamy do współpracy w zakresie publikacji artykułu, recenzji i banerów reklamowych, a także organizacji konkursu na Facebooku.

Napisz do nas na adres info@psipark.pl

Reklama firm związanych z budową wybiegów dla psów i psich placów zabaw

katalog firm budowa wybiegu dla psow psiego parku

Patronaty medialne

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym wydarzenia takie jak otwarcia miejskich wybiegów i parków dla psów w całej Polsce. Zapewniamy promocję oraz relację i zdjęcia z otwarcia. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły: info@psipark.pl.

Notatki prasowe w portalu o psach

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją notatki prasowej w naszym portalu o psach, wyślij zapytanie o warunki publikacji na adres info@psipark.pl.

Przykładowe realizacje:

Tagi: reklama w serwisie o psach, reklama dla psiarzy, reklama dla opiekunów psów, reklama dla właścicieli psów

.