Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

4

Masz szkołę lub prowadzisz zajęcia dla opiekunów psów? Jesteś administratorem psiego parku? Organizujesz wydarzenie skierowane do miłośników czworonogów? Poinformuj innych, jak bezpiecznie korzystać z wybiegu dla psów!

Zamów bezpłatne ulotki “Pies na wybiegu. 13 zasad bezpiecznej zabawy” i udostępnij je opiekunom psów.

Napisz do nas:

psipark@psipark.pl

 

Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Ulotka powstała na podstawie naszego artykułu “13 zasad bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów”. Jego treść została wykorzystana m.in. w materiałach informacyjnych projektu “Świadomy właściciel a rzeczywistość psich parków” realizowanego na wybiegach dla psów w Bydgoszczy w 2016 r. w ramach projektu “Inicjuj z FIO”. Ulotkę możesz zobaczyć tutaj

UWAGA: Ulotka jest chroniona prawami autorskimi. Wykorzystywanie i publikacja tekstu przepisanego z ulotki psiPARK.pl, jak również fragmentów ulotki i wprowadzanie modyfikacji jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody portalu psiPARK.pl. 

Zapraszamy do kontaktu!

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zobacz też:

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu i samej ulotki bez modyfikacji w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych, a także drukowanie ulotki bez modyfikacji w celach informacyjnych. Nie jest dozwolone przepisywanie treści ulotki bez pisemnej zgody portalu psiPARK.pl. Ulotka: psiPARK.pl
Komentarze 4
Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów
 1. Meseta

  Taka ulotka najlepiej w formie plakatu powinna być na każdym wybiegu przy wejściu. Niestety, ale niektórzy nadal nie wiedzą jak się zachować w psich parkach. Bardzo lubię Państwa stronę i polecam każdemu właścicielowi czworonoga.

 2. Aleksandra

  Świetna sprawa

  • Anna Sznajder Grzyb

   Dzień dobry. Jestem lekarzem weterynarii i zostałam poproszona o uczestnictwo podczas oficjalnego otwarcia psiego wybiegu w Tarnowskich Górach.Bardzo zależy mi na zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa psów i właścicieli korzystających z tej wspaniałej inicjatywy, dlatego chciałabym ich odpowiednio wyedukować.
   Zwracam się zatem do Państwa z prośba o możliwość wyedytowania Państwa ulotki w celu umieszczenia na swoim FB, być może stronie Urzędu Miasta i rozdania właścicielom.
   Z poważaniem. lek.wet. Anna Sznajder Grzyb

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *