Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

1 , , , , ,

Masz szkołę lub prowadzisz zajęcia dla opiekunów psów? Jesteś administratorem psiego parku? Organizujesz wydarzenie skierowane do miłośników czworonogów? Poinformuj innych, jak bezpiecznie korzystać z wybiegu dla psów!

Zamów bezpłatne ulotki “Pies na wybiegu. 13 zasad bezpiecznej zabawy”

i udostępnij je opiekunom psów. Napisz do nas:

psipark@psipark.pl

Nie zapomnij podać w wiadomości następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z zamówieniem materiałów przez wiadomość elektroniczną (e-mail). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zamówionych materiałów. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiana, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VOVIN Mateusz Rychter z siedzibą w Katowicach, Al. Roździeńskiego 100 lok. 22 (kod pocztowy: 40-203), NIP 9542570655. Zapoznałem/am się z polityką prywatności, regulaminem serwisu i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.

Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Ulotka powstała na podstawie naszego artykułu “13 zasad bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów”. Jego treść została wykorzystana m.in. w materiałach informacyjnych projektu “Świadomy właściciel a rzeczywistość psich parków” realizowanego na wybiegach dla psów w Bydgoszczy w 2016 r. w ramach projektu “Inicjuj z FIO”. Ulotkę możesz zobaczyć tutaj

UWAGA: Ulotka jest chroniona prawami autorskimi. Wykorzystywanie i publikacja tekstu przepisanego z ulotki psiPARK.pl, jak również fragmentów ulotki i wprowadzanie modyfikacji jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody portalu psiPARK.pl. 

Zapraszamy do kontaktu!

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zobacz też:

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu i samej ulotki bez modyfikacji w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych, a także drukowanie ulotki bez modyfikacji w celach informacyjnych. Nie jest dozwolone przepisywanie treści ulotki bez pisemnej zgody portalu psiPARK.pl. Ulotka: psiPARK.pl
4.9 (98.04%) Liczba ocen: 51
[yuzo_related]
Komentarze 1
Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów
  1. Aleksandra

    Świetna sprawa

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *