Zamów bezpłatne ulotki psiPARK.pl o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

5

Chcesz podzielić się z innymi opiekunami psów wiedzą na temat bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów? Jesteś administratorem psiego parku lub masz możliwość udostępnić materiały informacyjne jego użytkownikom? Masz szkołę lub prowadzisz zajęcia dla opiekunów psów? Poinformuj innych, jak bezpiecznie korzystać z wybiegu dla psów.

Jak zamówić ulotkę?

Skontaktuj się z nami i podaj adres do wysyłki pocztą oraz napisz ile ulotek potrzebujesz.

Napisz do nas:

info@psipark.pl

W przypadku dużej liczby zamówień może obowiązywać opłata za przesyłkę pocztową lub kurierską. 

Jak możesz wykorzystać naszą ulotkę?

Ulotkę psiPARK.pl w niezmienionej formie możesz wykorzystywać wyłącznie do celów niekomercyjnych np. udostępniając ją innym opiekunom psów i mieszkańcom miast w celach informacyjnych w formie wydrukowanej oraz online.

UWAGA: Nasza ulotka jest chroniona prawami autorskimi. Wykorzystywanie i publikacja tekstu przepisanego z ulotki psiPARK.pl, jak również fragmentów ulotki i wprowadzanie modyfikacji jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody portalu psiPARK.pl.

Ulotka psiPARK.pl powstała na podstawie naszego artykułu “13 zasad bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów”, który pierwotnie ukazał się na naszym blogu. Jego treść została wykorzystana m.in. w materiałach informacyjnych projektu “Świadomy właściciel a rzeczywistość psich parków” realizowanego na wybiegach dla psów w Bydgoszczy w 2016 r. w ramach projektu “Inicjuj z FIO”. Obecnie jest zamawiana głównie przez Urzędy Miejskie w całej Polsce w celu przekazania mieszkańcom oraz przez osoby angażujące się w utworzenie wybiegu dla psów w swoim mieście. 

Zdjęcia ulotki psiPARK.pl

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Zamów bezpłatne ulotki o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów

Opinie o ulotce psiPARK.pl

ulotka psipark.pl

ulotka psipark.pl

Zobacz treść ulotki psiPARK.pl

Pierwsza strona z 13 zasadami bezpiecznej zabawy:

Spodobała Ci się nasza ulotka? Zostaw komentarz! Dziękujemy <3

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu i samej ulotki bez modyfikacji w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych, a także drukowanie ulotki bez modyfikacji w celach informacyjnych. Nie jest dozwolone przepisywanie treści ulotki bez pisemnej zgody portalu psiPARK.pl. Ulotka: psiPARK.pl

postaw nam kawę wsparcie dla psipark

4.9/5 - (54 {głos/głosy})
Komentarze 5
Zamów bezpłatne ulotki psiPARK.pl o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów
 1. Meseta

  Taka ulotka najlepiej w formie plakatu powinna być na każdym wybiegu przy wejściu. Niestety, ale niektórzy nadal nie wiedzą jak się zachować w psich parkach. Bardzo lubię Państwa stronę i polecam każdemu właścicielowi czworonoga.

  • psiPARK.pl

   Dziękujemy, ulotkę można wydrukować samodzielnie lub można zamówić u nas wydrukowaną, aby udostępnić na swoim wybiegu (za zgodą jego administratora).

 2. Aleksandra

  Świetna sprawa

  • Anna Sznajder Grzyb

   Dzień dobry. Jestem lekarzem weterynarii i zostałam poproszona o uczestnictwo podczas oficjalnego otwarcia psiego wybiegu w Tarnowskich Górach.Bardzo zależy mi na zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa psów i właścicieli korzystających z tej wspaniałej inicjatywy, dlatego chciałabym ich odpowiednio wyedukować.
   Zwracam się zatem do Państwa z prośba o możliwość wyedytowania Państwa ulotki w celu umieszczenia na swoim FB, być może stronie Urzędu Miasta i rozdania właścicielom.
   Z poważaniem. lek.wet. Anna Sznajder Grzyb

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *