Wybieg dla psów psiPARK.pl

Wybieg dla psów Sierakowice

Wybieg dla psów Sierakowice – cennik

Koszt wizyty na wybiegu to 20 zł. Uczestnicy psiego przedszkola z karnetem oraz klienci indywidualni z pakietem – wstęp gratis. Prosimy każdorazowo o potwierdzenie swojego udziału.

Wybieg dla psów Sierakowice – spotkania socjalizacyjne/integracja

Niedzielne spotkania to zabawa i uspołecznianie. Dobra socjalizacja nie jest jednak wrzucaniem psa w grupę i liczenie na to, że sobie poradzi! W odróżnieniu od różnych psich spędów, gdzie psy biegają w amoku w dużej grupie i niejednokrotnie przeżywają w związku z tym zbyt silne emocje, a także nabierają złych nawyków – te spotkania są kontrolowane, tak abyście nie tracili panowania nad psem i korzystali z okazji do budowania z nim prawidłowej relacji.

Spotkania są podzielone na dwie grupy:

Szczeniaki, psy małych ras, psy mające pewne problemy w kontaktach z psami, lub preferujące więcej przestrzeni osobistej i delikatniejszą zabawę – zapraszamy w niedziele o godz. 18:00.
Pozostałe psy, czyli szalona młodzież większych gabarytów, psy dobrze zsocjalizowane, dorosłe większych ras zapraszamy o godz. 19:00.

Nasze nowe "ranczo" powoli nabiera kształtu i koloru :)Ale najwięcej barw daja mu oczywiście psiaki! <3Trochę letnich…

Publiée par TRIK szkolenie psów sur Vendredi 2 juin 2017

Tekst, zdjęcia i logo: © Psia Szkoła TRIK


Wstęp płatny | psiPARK.pl Czynny w określonych godzinach | psiPARK.pl Podłoże - trawa | psiPARK.pl

Dane i lokalizacja

Nawiguj do wybieguStrona zarządcy
Wybieg dla psów Sierakowice
ul. Rachowicka 6
(po drugiej stronie ulicy)
Sierakowice 44-156
Polska
Wybieg dla psów Sierakowice – cennik Koszt wizyty na wybiegu to 20 zł. Uczestnicy psiego przedszkola z karnetem oraz klienci indywidualni z pakietem – wstęp gratis. Prosimy każdorazowo o potwierdzenie swojego udziału. Wybieg dla psów Sierakowice – spotkania socjalizacyjne/integracja Niedzielne spotkania to zabawa i uspołecznianie. Dobra socjalizacja nie jest jednak wrzucaniem psa w grupę i liczenie na to, że sobie poradzi! W odróżnieniu od różnych psich […]
  • Współrzędne: 50.284293, 18.476981
  • Wstęp: płatny (20 zł)
  • Godziny otwarcia: Niedziela godz. 18:00 i 19:00 w okresie letnim

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *