Postanowienia noworoczne psa. 16 pozycji na rok 2024

0
Postanowienia noworoczne psa. 16 pozycji na rok 2024

Zastanawiasz się, jakie postanowienia miałby Twój pies na nowy rok 2024? Przygotowaliśmy specjalną listę! 

Postanowienia noworoczne psa

 1. Zadbam o zdrową dietę prostu ze stołu mojego człowieka: Zdrowa dieta zawsze w modzie! Postanawiam przyłączyć się do kulinarnego szaleństwa i delektować się jedzeniem ludzi.
 2. Ograniczę wycieczki do weterynarza: Zapominamy o wizytach u weterynarza. W końcu zdrowie to kwestia perspektywy, a moja perspektywa jest prosta: zero wizyt, zero problemów! Oby cały rok był w zdrowiu i spokoju.
 3. Więcej czasu poświęcę na drzemki: Zamiast trzymać się nudnych standardów, postanawiam zainwestować więcej czasu w drzemki.
 4. Zadbam o aktywność: Więcej zabaw i ćwiczeń z moim człowiekiem! Postanawiam być absolutnym mistrzem w podawaniu piłki i bieganiu za frisbee. Oderwę go skutecznie od komputera, pracy i innych nudnych zajęć, którymi się zajmuje na co dzień.
 5. Pobiję rekord w ilości smakołyków w ciągu dnia: Niech smakołyki lecą strumieniem za absolutnie nic nierobienie. Każda wymówka jest dobra, a przecież urok psiego spojrzenia nie zna granic.
 6. Będę mieć nowego brata lub siostrę: W nowym roku marzę o nowej siostrze lub bracie. Rodzina się powiększa! Mam nadzieję, że moje człowieki zaadoptują kolejnego psa!
 7. Spędzę więcej czasu z rodziną: Spędzanie czasu z rodziną to najcenniejszy skarb. Bez względu na rozmiar, kształt i futro, razem jesteśmy niezwyciężeni! W tym roku spędzimy jeszcze więcej czasu razem.
 8. Znajdę  nowe hobby: Im bardziej kreatywne, tym lepsze. Gryzienie butów i kradzież jedzenia? Będę rozglądał się za czymś znacznie ciekawszym!
 9. Zostanę gwiazdą Instagrama: Będę czujny i zawsze wejdę w kadr, gdy ktoś w pobliżu będzie robił zdjęcia. Koniecznie z głupią miną! Bo przecież świat potrzebuje więcej uroczych psich uśmiechów!
 10. Zadbam o swój wygląd: Na spacerze nie pominę żadnej kałuży, błota i innych wyjątkowych miejsc, w których mogę się zanurzyć i wytarzać. Im bardziej pachnące, tym lepsze dla mojej sierści!
 11. Pomogę w remoncie domu: Pomogę w aranżacji i utrzymaniu czystości. Zgodnie z moim gustem!
 12. Będę płacić rachunki na czas: Oczywiście uśmiechem piesełka 😉
 13. Nawiążę nowe znajomości: Odwiedzę nowe wybiegi dla psów w mojej okolicy i wezmę udział w zorganizowanych spacerach.
 14. Nie wybiorę się nigdzie sam w podróż: Nie chcę, aby moje człowieki niepokoiły się o mnie a i sam najlepiej czuję się właśnie z nimi. Kocham ich! <3
 15. Będę wychodzić na częstsze spacery z moim opiekunem: To pozwoli nam lepiej się poznać. Czas spędzany razem jest bardzo cenny i chcę go jeszcze więcej.

I na koniec wielkie marzenie. Każdy pies powinien mieć kochający dom. Marzenie o tym, aby wszystkie psy znalazły kochający dom, jest szczególne na mojej noworocznej liście. Każde psie serce zasługuje na ciepło i bezpieczeństwo.

Jakiego postanowienia Twojego psa zabrakło na naszej liście? Koniecznie napisz w komentarzu!

Zobacz też:

Aktualizacja: 2.01.2024 r. | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcie: Canva.com
5/5 - (2 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *