Wybieg dla psów Konstancin-Jeziorna – Psiastkarnia

W Psiastkarni znajdują się dwa niezależne wybiegi dla psów na terenie o łącznej powierzchni ponad 3000 m2. Jeden z nich wyposażony jest w sprzęt agility niezbędny do treningów, zarówno dla przyjemności, jak i dla profesjonalnego przygotowania się do zawodów.

Na wybiegu można trenować całkowicie nieodpłatnie, na bezpiecznie ogrodzonym terenie. Codziennie można przyjechać z psem, aby na wybiegu mógł spędzić czas i pobawić się z innymi czworonogami.

Wybieg dla psów Konstancin-Jeziorna – adres i dane kontaktowe

  • Adres: ul. Czarnieckiego 5, Konstancin-Jeziorna, współrzędne geograficzne: 52°04’33.8″N 21°07’19.8″E (52.076066, 21.122176) 

  • wt.-piąt.: 12:00 – 19:00, sob.-niedz.: 11:00 – 19:00

  • Telefon: 791 765 399 

  • www.psiastkarnia.pl

  • www.facebook.com/psiastkarnia 

Psiastkarnia

Psiastkarnia zaprasza wszystkie osoby kochające czworonogi, również te, które nie posiadają własnego psa. Każda osoba pragnąca kontaktu z psem może odwiedzić Psiastkarnię i zaprzyjaźnić się z jej mieszkańcami. Na co dzień mieszkają tu dwa syberian husky, mopsica i sharpeika. Są zsocjalizowane i stanowią idealne towarzystwo.

Opiekunowie psów mają natomiast możliwość zapewnienia swojemu pupilowi kontaktu z innymi czworonogami i wspólnej zabawy w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.

Wybieg dla psów Konstancin-Jeziorna

Psiastkarnia zrodziła się w 2013 roku, początkowo jako internetowo-targowa psia piekarnia. Oferuje różne usługi i produkty dla psów i ich opiekunów, m.in. szkolenie i psie spa.

Chcesz pokazać swój wybieg dla psów na naszej stronie? Napisz do nas na psipark@psipark.pl.

Zdjęcie główne: pixabay.com, Logo i zdjęcia wybiegu ©Psiastkarnia


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Prywatne, Wybiegi dla psów
Wybieg dla psów Gliwice os. Kopernika
Wybieg dla psów Gliwice os. Kopernika

Pierwszy gliwicki wybieg dla psów powstał w 2014 roku na osiedlu Kopernika. Oddany do użytku pod koniec roku, oferuje czworonogom

Zamknij