W Przeworsku powstanie wybieg dla psów przy ul. Budowlanych

0
Wybieg dla psów psiPARK.pl

Zakończenie budowy nowego wybiegu dla psów w Przeworsku planowane jest na 25 maja 2024 r. Wybieg zlokalizowany będzie w Przeworsku przy ul. Budowlanych (za boiskiem lekkoatletycznym). W czwartek, 11 kwietnia 2024 r. Burmistrz Miasta Przeworska podpisał umowę z wykonawcą na realizację budowy wybiegu dla psów.

Wybieg o powierzchni 330 m2 będzie posiadał ogrodzenie, zostanie wyposażony w urządzenia do ćwiczeń dla psów (obręcz do przeskoków szt. 1, równoważnia duża szt. 1, obręcz do przeskoków szt. 1, równoważnia duża szt. 1, płotki do przeskoków szt. 4, pochylnia skośna szt. 1), a także ławki (szt. 6), kosze na śmieci (szt. 3), kosze na psie odchody z dystrybutorem (szt. 2). i parking dla psów (szt. 3).

Urządzenia wybiegu dla psów Firmy Fenster będą trwałe i bezpieczne. Ekologiczne tworzywo, z którego są wykonane, nie posiadaj drzazg w przeciwieństwie do drewna oraz nie nagrzewa się w przeciwieństwie do metalu. Jest odporne na warunki atmosferyczne, działania grzybów i pleśni, nie podlegającego korozji atmosferycznej. Zainstalowane sprzęty będą posiadać aktualny atest higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny na materiał, z którego zostały wykonane.

Zadanie realizowane jest z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

Aktualizacja: 14 kwietnia 2024 r. | Autor: psiPARK.pl | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.  Zdjęcie główne poglądowe: psiPARK.pl

Artykuł powstał we współpracy z Firmą Fenster

Źródła: https://przeworsk.um.gov.pl/2024/04/11/umowa-na-realizacje-budowy-wybiegu-dla-psow-podpisana/ [Dostęp 14.04.2024 r.] oraz informacje przekazane bezpośrednio przez Urząd Miasta Przeworska

5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *