Panda – pies z niezwykłą osobowością

Panda pies

Poznajcie Pandę! Panda razem z nami odwiedza wybiegi i parki dla psów, które opisujemy dla Was.

Panda urodziła się we wrześniu 2007 r. Gdy miała około 7 miesięcy została przejechana przez samochód i zostawiona na ulicy bez pomocy przez sprawcę wypadku. Dzięki dobrym ludziom znalazła się pod opieką Fundacji S.O.S. Dla Zwierząt i trafiła do naszego domu tymczasowego. Nikt jej nie szukał. Rokowania też nie były pozytywne – Panda miała nie odzyskać sprawności i groziła jej amputacja łapy.

Panda w dniu wypadku, gdy daliśmy jej dom tymczasowy

Po parku miesiącach znaleźliśmy Pandzie stały dom, z którego wróciła do nas i została z nami na stałe. Dzisiaj Panda ma kochający dom i jest bardzo aktywnym psem. Po wypadku zostały tylko blizny. Panda uwielbia podróże, długie spacery, bieganie przy rowerze, gonitwy ze znajomymi psami, sztuczki i ćwiczenia na torze agility. Najbardziej lubi jednak po prostu być przy swoim człowieku. Ma niezwykły urok osobisty, dzięki któremu nikt nie przechodzi obok niej obojętnie. Jest też dowodem na to, że adoptowane psy są najwierniejsze!

Panda, gdy trafiła do nas z ulicy, była psem, który wykazywał duże skłonności do ucieczek i pogoni za wszystkim, co się rusza. Mieszkaliśmy w mieście i równolegle ze szkoleniem rozglądaliśmy się za terenem, w którym mogłaby bezpiecznie biegać na ogrodzonym terenie. Brakowało nam takich miejsc i gdy tylko tylko odkryliśmy pierwsze ogrodzone wybiegi w naszej okolicy, od razu zaczęliśmy z nich korzystać razem z Pandą Czytaj więcej

Panda w psich parkach i wybiegach

panda
Panda w psim parku w Pszczynie
Panda w parku dla psów w Mysłowicach
panda
Panda na wybiegu dla psów w Parku Śląskim
panda
Panda w psim parku w Ustroniu
Panda na otwarciu Strefy Psiej Aktywności w Będzinie, które objęliśmy patronatem medialnym

Zobacz też:


Prawa autorskie. Artykuł i zdjęcia stanową własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

 


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!