W Bydgoszczy powstaje nowy wybieg dla psów: Osowa Góra, ul. Kormoranów

0
W Bydgoszczy powstaje nowy wybieg dla psów

W Bydgoszczy przy ul. Kormoranów na osiedlu Osowa Góra trwa budowa wybiegu dla psów. To ogrodzony teren o powierzchni 944 m², na którym można bezpiecznie puścić czworonoga bez smyczy, a także ćwiczyć z nim na przeszkodach.

Wybieg podzielony jest na strefy dla małych i dużych psów, wyposażone w tory przeszkód: tunele (2 sztuki), slalomy (2 sztuki), kładka (1 sztuka), równoważnie (2 sztuki) oraz obręcze (2 sztuki) i płotki do przeskoków (8 sztuk). Wśród tych ostatnich są również regulowane, dzięki czemu skorzystają z nich psy o różnej wielkości i sprawności. Metalowe rządzenia wyprodukowane przez Firmę Fensterbezpieczne i trwałe.

Poza przeszkodami do ćwiczeń wybieg posiada takie udogodnienia jak ławki dla opiekunów, kosze na psie odchody oraz oświetlenie. Wejścia na wybieg mają postać bezpiecznych śluz, które zapobiegają przypadkowemu wydostaniu się czworonogów na zewnątrz.

W Bydgoszczy powstaje nowy wybieg dla psów: Osowa Góra

Sprawdź dokładną lokalizację wybiegu

Współrzędne: 53.154948, 17.911376

Jakie korzyści daje wybieg dla psów?

Wybiegi dla psów stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Pozwalają na urozmaicenie spacerów z psami w mieście, oraz zapewnienie im na co dzień ruchu i treningu. Na ogrodzonym terenie czworonogi mogą biegać bez smyczy, ćwiczyć na przeszkodach oraz bawić się z innymi psami.

Zobacz więcej realizacji Firmy Fenster:

Aktualizacja: 17 czerwca 2024 r. | Autor: psiPARK.pl | Zdjęcia: Firma Fenster | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Artykuł powstał we współpracy z Firmą Fenster

5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *