Psi Park w Ogrodzie Polisensorycznym w Sosnowcu zostanie otwarty w piątek

0

Otwarcie Parku Polisensorycznego z wybiegiem dla psów odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017 r. o godzinie 12.00. Jak poinformowała nas Iwona Durek, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu, w uroczystości weźmie udział Arkadiusz Chęciński, Prezydent Miasta Sosnowca. Przewidziane są krótkie występy uczniów ZSS4 oraz podziękowania dla partnerów.

Przypomnijmy, że ideą powstania psiego parku dla oraz parku polisensorycznego jest integracja podopiecznych ZSS4 podczas aktywności na świeżym powietrzu pośród mieszkańców miasta oraz zwierząt.

Psi park wyposażony jest w przeszkody agility pod kątem dyscypliny rally-o: talerzyki, dwie pochylnie proste, dwie pochylnie skośne, tunel prosty, słupki do slalomu, platformę małą, platformę dużą, regulowany drążek do przeskoków oraz odgrodzoną psią toaletę wypełnioną piaskiem z dwoma słupkami. Pośrodku psiego parku znajduje się źródło wody, a na jego obwodzie – oświetlenie.

Uwaga: Nasi czytelnicy zwracają często uwagę na śliskie przeszkody w dopiero co otwartym parku dla psów.

Zobacz też: Lokalizacja i opis psiego parku w Ogrodzie Polisensorycznym w Sosnowcu


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!
[sgmb id=1]

Prawa autorskie. Treść oraz zdjęcia stanowią własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

5/5 - (1 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *