Otwarcie Psiaczkowni – drugiego wybiegu dla psów w Czeladzi [ZDJĘCIA]

5
Otwarcie Psiaczkowni

W niedzielę 7 października został otwarty drugi wybieg dla psów w Czeladzi – Psiaczkownia w Parku Prochownia. Impreza rozpoczęła się wspólnym spacerem po parku, a na gości czekało wiele atrakcji, m.in. pokazy agility i psich sztuczek, konkursy oraz upominki.

W czasie trwania imprezy otwarcia mieliśmy okazję powiedzieć kilka słów o bezpiecznej zabawie na wybiegu dla psów oraz udostępnić ulotki „Pies na wybiegu. 13 zasad bezpiecznej zabawy”, za co serdecznie dziękujemy Organizatorom.

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Oficjalnego otwarcia wybiegu dla psów dokonał Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi, który uczestniczył również w psiej kawalkadzie. Po wspólnym spacerze rozpoczęły się grupowe szkolenia z zakresu posłuszeństwa. Po nich odbyły się pokazy psich umiejętności, m.in. agility i psich sztuczek. W międzyczasie goście mogli brać udział w konkursach z nagrodami, korzystać z porad behawioralnych i pielęgnacyjnych, a także poznać psiaki czekające na adopcję.

Psiaczkownia w Parku Prochownia

Nowy wybieg dla psów w Czeladzi położony jest w Parku Prochownia. Jest ogrodzony i wyposażony w przyrządy do ćwiczeń, ławki, kosze na psie odchody, podajniki do torebek do sprzątania oraz ogrodzenie z podmurówką i bezpieczną śluzą, która uniemożliwia przypadkową ucieczkę psów. Wybieg dostępny jest bezpłatnie przez całą dobę. Więcej informacji: Psiaczkownia w Parku Prochownia.

Galeria zdjęć

 

W ubiegłym roku w październiku został otwarty pierwszy wybieg dla psów w Czeladzi – „Rexarium” – zlokalizowany w Parku Jordana. Więcej informacji: Rexarium – wybieg dla psów w Czeladzi w Parku Jordana.

Bezpieczna zabawa na wybiegu dla psów

Wybiegi dla psów stają się coraz bardziej popularne w całej Polsce. Są to ogrodzone miejsca, w których psy mogą swobodnie biegać bez smyczy oraz ćwiczyć na przyrządach typu hopki czy tunele. Jak zadbać o bezpieczeństwo naszego psa oraz innych gości odwiedzających wybieg dla psów? Każdy wybieg ma swój regulamin, ponadto warto poznać zasady bezpiecznej zabawy, które zebraliśmy w ulotce „Pies na wybiegu. 13 zasad bezpiecznej zabawy„. Ulotkę można pobrać i zamówić bezpłatnie tutaj.

Jak bezpiecznie korzystać z wybiegu dla psów

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcia  www.psiPARK.pl

5/5 - (24 {głos/głosy})
Komentarze 5
Otwarcie Psiaczkowni – drugiego wybiegu dla psów w Czeladzi [ZDJĘCIA]
 1. Errr

  No ładnie pan Prezydent hehe

 2. TinyMi

  My z Dionem nie wiedzieliśmy o tej imprezie, muszę częściej zaglądać ;-((

 3. karola

  ej ale super fotki dzięki!

  • psiPARK.pl

   Dziękujemy, niedługo pojawi się kolejna porcja zdjęć!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *