Fatalny stan wybiegu Kołobrzeg Okopowa [FOTO]

2

Niepokojące sygnały płyną znad morza. Pierwszy w Kołobrzegu wybieg dla psów, otwarty w 2014 roku, popada w ruinę. Podobno obecnie trudno spotkać tam osoby z psami. Jest dużo śmieci, zaniedbanej infrastruktury oraz są osoby, które wydaje się, że nie powinny tam przebywać. Zaktualizujemy wpis, gdy otrzymamy informację z tamtejszego UM dotyczącą planów wobec tego obiektu.

Znacie podobne wybiegi w Polsce?


Galeria zdjęć udostępniona dzięki uprzejmości naszej Czytelniczki:


Autor: www.psiPARK.pl | Aktualizacja: 21 sierpnia 2020 r. | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcie tytułowe: pixabay.com (ilustracja)
Oceń post
Komentarze 2
Fatalny stan wybiegu Kołobrzeg Okopowa [FOTO]
  1. Olo

    Coraz częściej takie miejsc niestety są w takim stanie. Dodatkowo wlasciele psów, którym szczególnie powinno zależeć na takich miejsc, dokładaja się do fatalnego stanu. Nie sprzątają po swoich pieskach wciąż- mimo ze jest obowiązek! Ja tez mam pieska ale zawsze wychodząc z nim na spacer zabieram ze sobą woreczki [reklama do wiad. redakcji]- są ekologiczne I same się rozkładają! Zachęcam wszystkich do sprzątania po swoich pieskach- nikt za Was tego nie zrobi.

  2. Potka

    Wybieg wola o pomstę do nieba a poza tym ludzie nie dbają k niego. Puszczają psy które zostawiają odchody a wlasciele nawet nie pomyślą o sprzątaniu. Ja od lat mając psa zaopatruje się w świetne biodegradowalne woreczki [reklama do wiadomości redakcji]- są niewielkie i bardzo praktyczne.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *