Bezpieczny spacer z psem w lesie

5 , ,

Lasy Państwowe przypominają zasady bezpiecznego przebywania z psem w lesie. 

 

Pies w lesie - Lasy Państwowe - psiPARK.pl

Kliknij, aby powiększyć

Zobacz więcej na wlesienajlepiej.pl:

Więcej informacji na psiPARK.pl:


Autor: www.psiPARK.pl | Aktualizacja: 11 lipca 2020 r. | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Infografika: Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Polsce.
5/5 - (1 {głos/głosy})
Komentarze 5
Bezpieczny spacer z psem w lesie
 1. Katarzyna

  Bezpieczny spacer z psem po lesie jest też wtedy, gdy inni właściciele psów prowadzą je na smyczy lub mają pod stałą kontrolą. U nas niestety byliśmy już napadnięci przez luzem biegającego owczarka, a gryzienie się psów i próby ratowania sytuacji nie należą do przyjemnych… Oprócz tego przez dwa duże owczarki tureckie tzw. kangale Anatolian, jeden zawsze atakuje psa, a drugi człowieka, właściciela jak las długi i szeroki, nie widać.

 2. Paulinka

  Bezpieczny spacer w psem jet wtedy kiedy inni tez sprzątają po swoim psie. Ja ciagle czy to w lesie czy w parku wdeptują w wielka kupę. Rozumiem ze w lesie się to rozłoży, ale jak ktoś zostawia to ba głównej trasie to niech się nie dziwi ze jest to problem. Moim zdaniem do każdego wejścia do parku czy lasu powinia być stacja na woreczki. U mnie pod domem jest Kosz [reklama do wiad. redakcji] z bio woreczkami [reklama do wiad. redakcji]. Coraz więcej osób dzieki temu sprząta.

  • hehh

   Mam nadzieję, że ludzie w końcu swoje własne kupy zaczną sprzątać. A co Pani powie na kupy końskie? U nas w lesie Końskich jest bardzo dużo bo obok stadnin kilka…

  • psiPARK.pl

   Sprzątać należy po swoim psie i po sobie. Stacja na woreczki nie rozwiązuje problemu. Osoby, które chcą sprzątać, posiadają woreczki. A jeśli ktoś nie chce to i stacja niestety nie pomoże.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *