Wybiegi dla psów, bary i restauracje w jednym!

1

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Amerykanie mają swój przepis na spędzanie czasu z psem

Bar dla psów to miejsce w centrum Florydy, gdzie prócz spędzenia czasu z przyjaciółmi lub poznania nowych, to samo możemy zaoferować naszemu psu. Połączenie baru z wybiegiem do swobodnego biegania dla psów ma umożliwić zawiązywanie więzi z własnym psem, jak również nowych znajomości dla ludzi.

Publiée par Boozehounds Dog Bar sur Mardi 30 octobre 2018

Boozehounds Dog Bar to miejsce powstałe w 2019 roku w Orlando. Spośród innych barów Florydy, umożliwiających wejście z psem, ma dodatkowo dawać psom swobodę biegania, zabawę, jak również możliwość unikania lejącego się z nieba żaru. Pozostałe bary mają mieć tę właśnie niedogodność – brak możliwości aktywności ruchowej dla psów, a jedynie leżenie w nogach przy stoliku lub na patio.

Wybieg dla psów połączony z kawiarnią lub barem nie jest nowością w USA. Podobne miejsce istnieje w Kansas City w stanie Missouri. „Bar K” to miejsce działające na zasadzie klubu – aby móc wejść, należy wykupić wybrany rodzaj członkostwa. Według właścicieli przedsięwzięcia, ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa bawiącym się psom – każdy posiada komplet szczepień, również każdy z psów jest odpowiednio socjalizowany, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko konfliktów.

Bar K, Kansas City

Bar K, Kansas City

„Bar K” swym członkom oferuje wybieg wielkości ponad 8 000 m², obsługę personelu oraz nieograniczoną liczbę wejść. Roczne członkostwo to koszt 225 dolarów za pierwszego psa i 25 dolarów za każdego kolejnego. Natomiast jednorazowe wejście z psem kosztuje 10 dolarów. Ludzie bez psów wchodzą bez opłat.

Co myślisz o pomyśle połączenia wybiegu dla psów z barem?

Napisz w komentarzu!

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Prawa autorskie. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Zdjęcie główne: pixabay.com | Zdjęcia w artykule: facebook.com/boozehoundsdogbar; barkdogbar.com 

5/5 - (2 {głos/głosy})
Komentarze 1
Wybiegi dla psów, bary i restauracje w jednym!
  1. Gosia

    superrrr, szkoda że nie w Polsce

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *