W Pszczynie powstanie nowy wybieg dla psów

0
Wybieg dla psów psiPARK.pl

W Pszczynie planowana jest budowa nowego wybiegu dla psów, który zlokalizowany będzie kilkadziesiąt metrów dalej od poprzedniego, zajętego przez Pszczyńskie Centrum Kultury. 

Według informacji udostępnionych przez Urząd Miasta w Pszczynie, poprzedni park dla psów na osiedlu Siedlice został otwarty w 2013 roku i zyskał szeroką popularność wśród mieszkańców Pszczyny oraz sąsiednich gmin, którzy często odwiedzali to miejsce ze swoimi czworonogami. Kilka lat później, rozpoczęła się budowa Pszczyńskiego Centrum Kultury. Wówczas Burmistrz Dariusz Skrobol zadeklarował stworzenie nowego parku dla psów. Nowy psi park zostanie wyposażony w nowe przeszkody dla psów.

Zobacz też: Wybieg dla psów w Pszczynie

Aktualizacja: 23 lutego 2024 r. | Autor: psiPARK.pl | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcie: poglądowe psiPARK.pl

Źródła: https://noweinfo.pl/powstanie-nowy-park-dla-psow/ [Dostęp 23.02.2024]

5/5 - (2 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *