Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź

0
Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź psiPARKpl

Przyjdź ze swoim pupilem i przekonaj się ile potrafi Twój pies!

W sobotę, 14 kwietnia w Porcie Łódź na dobre pożegnamy zimowe leniuchowanie i wspólnie z miłośnikami psów i ich podopiecznymi czworonogami rozpoczniemy sezon aktywności na świeżym powietrzu. Z tej okazji Centrum przygotowało dzień pełen niespodzianek zachęcających do wstania z kanapy i wspólnej zabawy z naszymi domowymi pupilami!

Otwarcie strefy treningowej

W drugą sobotę kwietnia, od godziny 11:00 do 18:00, w strefie treningowej dla psów (zlokalizowanej na tyłach Centrum, od strony sklepu IKEA) czeka szereg atrakcji! Co będzie się działo? Pomożemy pupilom opanować sztuczki, potrenujemy ich samokontrolę, a także posłuszeństwo na luzie bez smyczy z wykorzystaniem toru rally-o. Nie zabraknie też zabaw węchowych i zadań intelektualnych dla pupili. Spotkanie będzie okazją do zabawy i treningów dostarczających psom niezbędną dawkę ruchu i bodźców intelektualnych.

Psiaki będą mogły również wziąć udział w konkursach, w których nagrodą będą oczywiście smakołyki (ufundowane przez sklep KAKADU).

Spotkanie z behawiorystą

Gościem specjalnym wydarzenia będzie behawiorysta zajmujący się terapią zachowań zwierząt. Podczas spotkania pomoże zrozumieć i wyeliminować problemy tj. ucieczki psów z domu, szczekanie na ludzi, szarpanie smyczy czy agresję lub gryzienie. Nasz ekspert nauczy pupila dobrych nawyków, a właścicielom wyjaśni i podpowie, co zrobić by dane zachowanie się nie powtarzało.

W otwarciu sezonu strefy treningowej weźmie udział sieć sklepów zoologicznych KAKADU, która z myślą o czworonożnych gościach eventu przygotuje przekąski, pozwalające pupilom posilić się w przerwie między licznymi atrakcjami.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich miłośników psów i ich pupili. Zapraszamy 14 kwietnia w godzinach 11:00-18:00.

Więcej: Dokładna lokalizacja  i opis parku dla psów w Łodzi Port Łódź

Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź

Źródło: Informacja prasowa. Zdjęcie główne: pixabay.com
5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *