Petycja w sprawie utworzenia wybiegu dla psów w Nisku

0
Wybieg dla psów psiPARK.pl

Mieszkańcy Niska chcą aby w ich mieście powstał wybieg dla psów. Mama Lily i Dolly przygotowała petycję w sprawie utworzenia ogrodzonego wybiegu dla psów na którym czworonogi mogłyby się wybiegać, socjalizować, bawić oraz uczyć się komend.

Jak czytamy w petycji, psy potrzebują regularnego ruchu i treningu dla prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia. Utworzenie przestronnych wybiegów pozwoliłoby większej liczbie właścicieli na swobodne korzystanie z nich i spędzanie czasu ze swoimi pupilami. Wyznaczenie takich  terenów rozwiązałoby też problem puszczania psów bez smyczy w niebezpiecznych miejscach. Wybieg powinien posiadać bezpieczne ogrodzenie i wejście (śluzę) i przeszkody dla psów.

 Petycję można podpisać tutaj:

Podpisz petycję

Popieramy inicjatywę i zachęcamy do podpisania oraz udostępniania!

 

.

Przeczytaj też:

Aktualizacja: 18 maja 2024 r. | Autor: psiPARK.pl | Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.  Zdjęcie główne poglądowe: psiPARK.pl

5/5 - (1 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *