Plaża dla psów Międzyzdroje


Poszczególne samorządy stosują swoje przepisy odnośnie wprowadzania psów na publiczne plaże. Aby nie narazić się na mandat mogący wynieść nawet 500 zł, należy zawsze stosować się do oznakowania oraz miejskiego regulaminu, jeżeli planujemy spacer z psem po plaży. Regulaminy mogą określać nie tylko miejsca, w które można wprowadzać psy, ale nawet konkretne godziny, w których jest to dozwolone.

Należy również respektować bezwzględny zakaz wchodzenia na wydmy, który dotyczy również zwierząt domowych.

Całkowity zakaz wprowadzania psów obejmuje Woliński Park Narodowy, Słowiński Park Narodowy (tu tylko plaże) oraz rezerwaty przyrody. W Słowińskim Parku Narodowym można zwiedzać ruchome wydmy z psem w ramach wytyczonego szlaku.

Dane i lokalizacja

Nawiguj do wybieguStrona zarządcy
Plaża dla psów Międzyzdroje
Wejście na plażę “L” (plaża obejmuje sektory L do M)
ul. Gryfa Pomorskiego 80
Międzyzdroje 72-500
Polska
Poszczególne samorządy stosują swoje przepisy odnośnie wprowadzania psów na publiczne plaże. Aby nie narazić się na mandat mogący wynieść nawet 500 zł, należy zawsze stosować się do oznakowania oraz miejskiego regulaminu, jeżeli planujemy spacer z psem po plaży. Regulaminy mogą określać nie tylko miejsca, w które można wprowadzać psy, ale nawet konkretne godziny, w których […]
 • Współrzędne: 53.923210, 14.421231
 • Wstęp: bezpłatny
 • Godziny otwarcia: dostępny całą dobę
 • Podłoże: piasek
 • Agility: nie
 • Podział na strefy: nie
 • Śluzy wejściowe: brak ogrodzenia
 • Ogrodzenie: brak
 • Oświetlenie: brak
 • Administrator wybiegu: Urząd Miasta Międzyzdroje
Komentarze 4
Plaża dla psów Międzyzdroje
 1. Kriss

  Wynocha z plazy z tymi srajacymi szczekaczami. Gdzie są służby!!

  • Krol

   Pierdo l się smieciu

 2. Bogdan

  Witam, w tym roku (2019) po 10 letniej przerwie udaliśmy się z czworonogiem do Międzyzdroji.
  Szok jak traktuje się psy i ich właścicieli. Wejście do sektora psiego na plaży nie przygotowane do użytku, piach jak na pustyni Błędowskiej, można się ledwo poruszać. Odcinek 40m pokonywany etapami, duży pies ( chart rosyjski -borzoj) kilkakrotnie robił postoje, bo łapy się zapadały, kładł się i odpoczywał. To samo my właściciele. Odczuliśmy to jako celowe potraktowanie „psiarzy”przez Panów z Urzędu Miasta, aby nas zniechęcić do odwiedzania Międzyzdroji. Przed 10 laty i wcześniej też był wydzielony sektor dla psów, ale samo wejście było zadbane i nie sprawiało takiego problemu jak dziś. Może by tak zejście na plażę doposarzyć w trakt jak promenada wzdłuż wydm.
  Liczymy, że być może Urząd Miasta oprócz myślenia o jak największej sprzedaży gruntów pod „drapacze chmur” znajdą czas, aby poprawić ten stan, aby przyszłe wakacje spędzone w Międzyzdrojach były przyjemnościa dla czworonogów i dla nas, a nie udręką.
  pozdrawiam
  wczasowicze z Pyrlandii

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *