Wyzwanie z Carnilove!

0

Trwa ciekawa inicjatywa dedykowana miłośnikom psów i kotów. Celem wyzwania jest stopniowe przejście na karmę bezzbożową Carnilove i śledzenie jej pozytywnego wpływu na kondycję i wygląd zwierzęcia.

Zgodnie z zasadami uczestnicy po zakwalifikowaniu się do kolejnych etapów otrzymują wybraną karmę Carnilove i obserwują przemianę swojego pupila w prawdziwego drapieżnika. Co kilkanaście dni przesyłają fotorelację z przemiany. Uczestników można poznać za pośrednictwem dedykowanej strony wyzwania oraz kanałów społecznościowych marki.

Warto obserwować postępy i stosować karmę Carnilove dla poprawy witalności czworonoga w zgodzie z jego naturalnymi potrzebami, niezależnie od wielkości i rasy pupila. Warto ze względu na kilka czynników m.in. lepszej kondycji, mniejszych widocznych oznak linienia, gęstszej i bardziej błyszczącej sierści, zwiększeniu masy mięśniowej.

Wybierając Carnilove warto zapoznać się także z wszelkimi właściwościami składników. Podstawą receptury jest starannie wyselekcjonowane mięso pochodzenia dzikiego od zwierząt, takich jak renifer, kaczka, bażant, indyk, jagnię, dzik i łosoś, co odpowiada składowi naturalnego pożywienia i dostarcza ważnych aminokwasów. Natomiast owoce leśne i warzywa są naturalnym źródłem ważnych witamin, przeciwutleniaczy i innych niezbędnych składników odżywczych.

Dowiedz się więcej o akcji: http://konkurs.carnilove.com.pl/wyzwanie/


Prawa autorskie. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Źródło: materiały partnera.

 

5/5 - (1 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *