Syrop Aptus Apto-Flex z żurawiną – stawy & aparat ruchu [RECENZJA]

0
 Syrop Aptus Apto-Flex 

Wpis sponsorowany

Aptus Apto-Flex to syrop na stawy z  glukozaminą, chondroityną i kwasem hialuronowym. Marka Aptus została stworzona przez fiński koncern farmaceutyczny Orion Pharma założony w 1917 roku. My dowiedzieliśmy się o niej całkiem niedawno i zdecydowaliśmy się na syrop na stawy ze względu na wiek Pandy (10 lat).

Syrop dostępny jest w plastikowych butelkach o pojemności 500 ml i 200 ml. Można też zamówić bezpłatne próbki (w saszetkach 10 ml). Do butelek dołączona jest miarka, która ułatwia dawkowanie. Przy wadze 17 kg Panda dostaje 5 ml syropu dziennie.

Syrop okazał się być bardzo smaczny – Panda chętnie piła go bez żadnych dodatków, jak widać na filmie.

Głównym zadaniem syropu na stawy jest poprawienie ruchomości stawów psa. Panda nie miała nigdy problemów ze stawami, chociaż wraz z wiekiem mniej chętnie chodzi na dłuższe i intensywne spacery, co wydaje się dość naturalne i zrozumiałe. Syrop ma dla nas zastosowanie profilaktyczne i mamy nadzieję, że opóźni ewentualne problemy ze stawami wynikające z wieku.

Zwróciliśmy uwagę na kwas hialuronowy w składzie, którego nie miały syropy, z którymi zetknęliśmy się wcześniej. Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem mazi stawowej. Zapobiega ocieraniu powierzchni stawu zapewniając jego ruchliwość i chroni przed zniszczeniem.

 Syrop Aptus Apto-Flex – opis producenta

Aptus Apto-flex to karma uzupełaniająca dla psów i kotów o działaniu chondroprotetycznym.

Skład w 100 ml syropu
  • Hydrolizowany kolagen 14 000 mg
  • MSM (metylosulfonylometan) 1 000 mg
  • Siarczan glukozaminy 800 mg
  • Siarczan chondroityny 400 mg
  • Kwas hialuronowy 140 mg
  • Ekstrakt z żurawiny 100 mg
Dodatki
  • Syrop glukozowo- fruktozowy 41,5 g
  • Kwas cytrynowy 1 g
  • Monolaurynian polioksyetylenosorbitolu E432 (polisorbat 80) 0,1 g
  • Kwas sorbowy E200 0,1 g
Właściwości
Karma uzupełaniająca o działaniu osłonowym na stawy w formie smakowitego syropu, zawierająca połączenie substancji o właściwościach chondroprotekcyjnych, przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Więcej informacji na stronie aptuspet.com
Sposób stosowania
Stosowanie Apto- Flex jest zalecane dla psów i kotów do odżywiania iregeneracji całego aparatu stawowege: mazi, chrząstek i więzadeł. Dietoprofilaktyka: u dużych i ciężkich zwierząt, w otyłości, u zwierząt starszych oraz u ras szybko rosnących- jako odżywienie, regeneracja i ochrona aparatu stawowego, poprawa jego ruchliwości oraz prewencja zapalenia stawów (arthritis).
Po zabiegach ortopedycznych, w dysplazjach stawów, w osteoarthritis, podczas objawów bólowych pochodzenia stawowego- jako wsparcie leczenia. Wzmacnia stawy, zapobiega dalszemu rozwojowi arthritis i koi ból z nim związany.
Dawkowanie u psa
5 ml na 20 kg dziennie

anda sprawdza działanie syropu Aptus Apto-Flex z żurawiną

Syrop Aptus Apto-Flex z żurawiną na stawy – bezpłatne próbki

Bezpłatne próbki syropu na stawy o pojemności 10 ml można zamówić na stronie aptuspet.com tutaj lub klikając w baner poniżej. Obserwujcie psiPARK.pl na Facebooku – już niedługo pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć nagrodę od Aptus! Aktualizacja Zapraszamy do wspólnej zabawy, weź udział w konkursie! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części
bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcia: psiPARK.pl; Znaki graficzne należą do odpowiednich właścicieli i są chronione prawami autorskimi
5/5 - (1 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *