Piknik Bemowskich Zwierzaków – 22.06.2019 [Galeria Bemowo]

0

Galeria Bemowo zaprasza na zakręcony piknik bemowskich zwierzaków

W sobotę 22 czerwca w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Bemowo odbędzie się niecodzienne wydarzenie dedykowane … czworonogom mieszkańców Bemowa! W programie m.in. pokazy agility, strefa foto dla zwierzaków, konsultacje z behawiorystą, warsztaty sitodruku i wiele więcej! Wraz z wolontariuszami Fundacji „Azylu pod Psim Aniołem” będziemy również zachęcać do adopcji psów oraz prowadzić zbiórkę karmy i koców na rzecz podopiecznych Fundacji.

 

Zakręcony piknik bemowskich zwierzaków to jedyny taki rodzinny piknik połączony z atrakcjami dla wielbicieli czworonogów. Na uczestników wydarzenia będą czekać:

  • pokazy agility, czyli pokazy psiej zręczności oraz warsztaty z pomocy przedweterynaryjnej;
  • warsztaty sitodruku, podczas których każdy będzie mógł samodzielnie nadrukować na koszulkę lub torbę jeden z 4 psich wzorów, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie przez młodych artystów street art;
  • strefa foto dla zwierzaków – przyjdź i zapozuj do zdjęcia ze swoim pupilem;
  • konsultacje z behawiorystą, który m.in. opowie, jak poradzić sobie psim lękiem czy zachowaniami agresywnymi.

Przez cały czas trwania wydarzenia do dyspozycji klientów Galerii Bemowo będą wolontariusze Fundacji „Azylu pod Psim Aniołem”. Wraz ze swoimi podopiecznymi będą zachęcać do adopcji psiaków oraz będą prowadzić zbiórkę karmy i koców dla psów. Przed Galerią Bemowo powstanie również wybieg dla psów – specjalnie ogrodzony teren, na którym czworonogi (nawet pieski uciekinierzy) będą mogły bezpiecznie się wybiegać.

„Takiego wydarzenia w Galerii Bemowo jeszcze nie było! W sobotę 22 czerwca zapraszamy na rodzinny piknik dla Bemowiaków i bemowskich zwierzaków. Masz zwierzaka? Przyjdź na nasz piknik! Dobra zabawa wzbogacona o aspekt edukacyjny i charytatywny gwarantowana!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


 

Źródło: materiały prasowe Galerii Bemowo

 

psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Prawa autorskie. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Zdjęcie główne: Galeria Bemowo.

5/5 - (2 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *