Carniloving | Spotkanie w sobotę na wybiegu dla psów w Warszawie

0
Carniloving psiPARK.pl

Jesteś właścicielem psa? To świetnie! Szykuj sportowe obuwie, zabierz swojego pupila i do biegu, gotowi, start! Aktywność na świeżym powietrzu służy nam wszystkim, a naszym czworonożnym przyjaciołom w szczególności. Dlatego z inicjatywą jeszcze ciekawszych wspólnych wypraw rusza cykl spotkań Carniloving. Co on dokładnie oznacza?


Aktualizacja z 24 sierpnia 2019 r.: zdjęcia oraz relację z wydarzenia znajdziesz na dole artykułu.


Carniloving to cykl wydarzeń przygotowanych specjalnie z myślą o każdym, kto uwielbia psy i chciałby dawać im to co najlepsze. Będzie to wyjątkowa okazja nie tylko na ciekawy spacer, ale przede wszystkim będzie to możliwość aktywizacji i zachęcenia do socjalizacji naszych czworonożnych przyjaciół. Warto podkreślić, iż ideą Carnilovingu jest również budowanie większej i bardziej zaangażowanej społeczności miłośników psów oraz możliwość nawiązywania nowych relacji. 😉

Idea wspólnych spotkań

Carniloving to przekaz zachęcający do aktywności z pupilem, ale przede wszystkim zwracający uwagę na ilość oraz jakość wspólnie spędzanego czasu. Często bywa tak, że spacer ograniczamy do wyjścia w okoliczne miejsca skupiając się na potrzebach fizjologicznych psa, zapominając o pozostałych funkcjach spacerów – utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej, psychicznej, witalności. Dlatego warto każdego dnia dbać o odpowiednią ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Istotne jest również urozmaicanie wspólnych wycieczek, wyjście poza schemat tych samych ścieżek dobrze znanym naszym pupilom. Wydarzenia takie jak Carniloving sprzyjają więc nowym przygodom i aktywnościom.

Czego możecie się spodziewać?

Spotkań z udziałem ekspertów, m.in. weterynarza, instruktora szkolenia psów oraz gościa specjalnego. Wszystko oczywiście na świeżym powietrzu, zgodnie z ideą wydarzenia, czyli zaspokajaniu naturalnych potrzeb czworonogów związanych z aktywnością oraz eksplorowaniem otoczenia wynikającego z jego natury.

Koniecznie musicie przyjść, ponieważ tego rodzaju eventy to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu opieki nad zwierzętami oraz zbilansowanej diety pupila. Warto dodać, iż eksperci Carniloving będą czekać także na Wasze pytania. Możecie je spisać, aby potem nie wypadły z głowy pod wpływem nowej znajomości!

Spotkania będą obywać się w kilku terminach w wybranych lokalizacjach, o których będzie informował inicjator wydarzeń i wspólnych wyjść – Carnilove Polska. Gościem specjalnym najbliższego eventu w Warszawie będzie Olga Frycz – aktorka oraz prywatnie właścicielka dwóch wspaniałych pupili – Kluski i Kapsla. Wszystko to w dogodnym miejscu na terenie wybiegu dla psów –  Warszawa Ratusz Arsenał (Skwer Żołnierzy Tułaczy)

Społeczność

Spotkania Carniloving to również wymiana doświadczeń oraz możliwość budowania społeczności miłośników psów. Często bywa tak, że na spacerach widujemy pozostałych właścicieli czworonogów, którzy podzielają naszą pasję, ale tempo dnia i codziennych obowiązków nie sprzyja relacjom. Dlatego Carniloving to również idea otwartości wśród wszystkich miłośników zwierząt i przestrzeń, w której możemy poznać, podobnych sobie fanów czworonogów.

Do zobaczenia już wkrótce, bo nas wszystkich łączy jedno – miłość do zwierząt!

Najbliższy event już 24 sierpnia o godz. 11.00. Wybieg dla psów Warszawa Ratusz Arsenał (Skwer Żołnierzy Tułaczy)

Szczegóły dostępne są na dedykowanej stronie www.

Dowiedz się więcej: http://carniloving.carnilove.com.pl

Wydarzenie w portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/403683033616664/

Carniloving psiPARK.pl


Źródło: materiały prasowe Carnilove

Carniloving w Warszawie

Pogoda i humory dopisały, cóż chcieć więcej? Pierwsze spotkanie Carniloving przyciągnęło ponad setkę miłośników psów. Wydarzenie odbyło się 24 sierpnia na warszawskim wybiegu dla psów Ratusz Arsenał. Na miejscu czekali eksperci oraz gość specjalny Olga Frycz, aktorka oraz prywatnie właścicielka dwóch cudownych pupili – Kluski i Kapsla. Działo się!

Event dedykowany miłośnikom czworonogów rozpoczął się wypowiedziami ekspertów. Instruktor Szkolenia Psów Monika Kolarska opowiedziała o idei Carnilovingu i znaczeniu wspólnych spacerów, przekazała również trafne spostrzeżenia, co to znaczy „Pies idealny”. Lekarz Weterynarii Kamil Kowalczyk dostarczył kluczowych informacji odnośnie żywienia psów. Natomiast kwestie odpowiednio zbilansowanej diety w ciekawy sposób omówiła doktor nauk weterynarii Joanna Zarzyńska.

Gość specjalny Olga Frycz odpowiedziała na kilka istotnych pytań związanych ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. W jej domu rodzinnym zawsze były psy, dlatego także w dorosłym życiu psiaki towarzyszą jej na co dzień. 7 lat temu adoptowała Kapsla, a 3 lata temu jej chłopak zdecydował się na adopcję bulteriera Kluski z Fundacji Amstaf Azyl. Psy kocha największą miłością i jak tylko może wspiera różne schroniska, fundacje oraz inicjatywy związane z najbardziej potrzebującymi psami. Olga Frycz bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat wspomnianej akcji. Planuje pojawić się także na kolejnych spotkaniach Carniloving.

Idea wydarzenia

Carniloving to przekaz zachęcający do aktywności z pupilem, ale przede wszystkim zwracający uwagę na ilość oraz jakość wspólnie spędzanego czasu. Często bywa tak, że spacer ograniczamy do wyjścia w okoliczne miejsca skupiając się na potrzebach fizjologicznych psa, zapominając o pozostałych funkcjach spacerów – utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej, psychicznej, witalności. Dlatego warto każdego dnia dbać o odpowiednią ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Istotne jest również urozmaicanie wspólnych wycieczek, wyjście poza schemat tych samych ścieżek dobrze znanym naszym pupilom.

Wydarzenia takie jak Carniloving sprzyjają więc nowym przygodom i aktywnościom. Ułatwiają wymianę doświadczeń oraz możliwość budowania społeczności miłośników psów. Często bywa tak, że na spacerach widujemy pozostałych właścicieli czworonogów, którzy podzielają naszą pasję, ale tempo dnia i codziennych obowiązków nie sprzyja relacjom. Dlatego Carniloving to również idea otwartości wśród wszystkich miłośników zwierząt i przestrzeń, w której możemy poznać, podobnych sobie fanów czworonogów.

O kolejnych spotkaniach będzie informował inicjator wydarzeń i wspólnych wyjść – Carnilove Polska.

Więcej zdjęć z wydarzenia na stronie organizatora: http://carniloving.carnilove.com.pl


psiPARK.pl na Facebooku
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/psiPARKpl

Prawa autorskie. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Zdjęcie główne oraz zdjęcia z wydarzenia: Carnilove.

5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *