AjriszZona – blog o psach

0
blog o psach, psi blog, psie blogi

Zwierzęta zawsze były obecne w naszym życiu. Ajrisz [*] pojawiła się w 2007 roku, a niedługo potem dołączyła do nas Panda. Prowadziliśmy dom tymczasowy dla bezdomnych psów i byliśmy wolontariuszami w fundacjach pomagających bezdomnym zwierzętom, aktualnie prowadzimy domową opiekę dla psów.

Psy towarzyszą nam prawie wszędzie, a blog jest częścią naszej pasji z wiązanej z nimi oraz z fotografią i podróżami. Zaczął powstawać ponad 10 lat temu na forum Dogomania.pl i poświęcony jest naszym psom i podopiecznym. Znajdziesz tu relacje z podróży oraz informacje o spotkaniachspacerach i wybiegach dla psów, głównie na terenie Śląska. Publikujemy też artykuły dotyczące psów i ich opiekunów oraz recenzje.

Blog o psach AjriszZona.pl

blog o psach, psi blog, psie blogi

Strona internetowa:

www.ajriszzona.pl

Profil na Facebooku:

www.facebook.com/AjriszZona

Artykuły:

Jak zrobić zabawkę węchową dla psa?

Muzeum archeologiczne w Biskupinie z psem

Tabliczki z zakazem wyprowadzania psów

Co warto wiedzieć przed wizytą w parku dla psów

5 pomysłów na prezent dla miłośnika psów

Przepis na domowe ciasteczka dla psa

Blogi o psach, Blog o psach, Strony o psach, Serwisy o psach, Portale o psach, Psy 


Prawa autorskie. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie. Zdjęcie i logo: AjriszZona.pl
5/5 - (3 {głos/głosy})

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *