W Piekarach Śląskich powstaje wybieg dla psów!

Trwa budowa pierwszego w Piekarach Śląskich wybiegu dla psów. Wybieg ma powierzchnię ok. 1000 m2 i zlokalizowany jest pomiędzy ul. Stefana Okrzei, a ul. Józefa Janty w Szarleju.

Na terenie wybiegu zamontowano urządzenia do ćwiczeń firmy METAL-PLAST (znane na Śląsku m.in. z wybiegu dla psów w Sosnowcu niedaleko ul. Ostrogórskiej), takie jak słupki do slalomu, regulowane drążki do przeskoków, tunel, pochylnię prostą oraz platformę. Znajdują się tu również ławki dla opiekunów zwierząt, a wzdłuż ogrodzenia położone są duże kamienie.

Przypomnijmy, że ogrodzony wybieg dla psów o nazwie “Psi Zakątek” to projekt zgłoszony do Piekarskiego Budżetu Obywatelskiego. Według projektu wybieg ma być oświetlony, a jego powierzchnia zostanie podzielona na część wybiegową (służącą do swobodnego biegania) oraz część aktywności wyposażoną w urządzenia do ćwiczeń. Koszt inwestycji to 69 830 zł.

Wybieg dla psów Piekary Śląskie – galeria zdjęć z budowy

Wybieg dla psów Piekary Śląskie
Regulamin wybiegu dla psów w Piekarach Śląskich

Zobacz też: 13 zasad bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie: Artykuł i zdjęcia stanowią własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Piekary Śląskie, Wiadomości o psach, Wybiegi dla psów
Wybieg dla psów Chorzów park przy Floriańskiej
Wybieg dla psów Chorzów park przy Floriańskiej

Wybieg dla psów w Chorzowie na skwerze przy ulicach Floriańskiej i Filarowej został oddany do użytku pod koniec października 2017

Zamknij