Budowa wybiegu dla psów przy ul. Lipskiej w Krakowie [PRZETARG]

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie ogłosił przetarg na „Budowę wybiegu dla psów na Dzielnicy XIII, przy ul. Lipskiej w Krakowie”. Zamówienie obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i przeprowadzenia robót budowlanych w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

Termin składania ofert: 2 października 2017 r.

Dane kontaktowe:  ul. Reymonta 20, 30-059 Kraków; tel. (12) 20 – 10 – 240, fax. (12) 34 – 18 – 487; e-mail: przetargi@zzm.krakow.pl.

Ogłoszenie o zamówieniu: zzm.krakow.pl


Zobacz też:

Projekty wybiegów dla psów

Lista projektów oraz powstających wybiegów i parków dla psów w Polsce

Aktualizacja: 19 listopada 2017 r. Lista projektów oraz powstających wybiegów i parków dla psów w Polsce. Odnajdź swoje miasto i

3 komentarze

Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Zdjęcie: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Kraków, Małopolskie, Przetargi, Wybiegi dla psów
Wybieg dla psów Strefa treningowa Port Łódź

Wybieg dla psów w Łodzi przy centrum handlowym Port Łódź powstał we wrześniu 2017 roku. To pierwszy ogólnodostępny łódzki wybieg

Zamknij