Psia toaleta Port w Pucku

Psia toaleta to nazwa małego, ogrodzonego zieleńca, przystosowanego do wyprowadzania w nim psów celem zrealizowania ich najważniejszych, fizjologicznych potrzeb. Niewielka powierzchnia uniemożliwia zabawę z psem, jednak pozwala na swobodę podczas odwiedzin molo w Pucku, samej zatoki czy zwiedzania portu.

Na wyposażeniu “psiej toalety” znajdziemy kosz na psie odchody z pokrywą o kształcie dalmatyńczyka, żeliwne ogrodzenie, podłoże z trawy i drugi kosz na odpady komunalne. Niewiele – jednak takie miejsca pokazują, że psie potrzeby nie są włodarzom miast obojętne. Nie jest to jedyne takie miejsce dla psów w Pucku.

Psia toaleta Port w Pucku – lokalizacja [mapa] i dojazd

Adres psiej toalety: ul. Żeglarzy, 84-100 Puck (północna część odcinka łączącego ul. Zamkową ze Ścieżką Rowerową R10)

Dojazd samochodem i parkowanie:

Dojazd samochodem do portu jest możliwy, jednak wjazd na jego teren ograniczony jest dla pojazdów upoważnionych. Parkowanie dla wszystkich możliwe jest m.in. przy al. Lipowej (parking darmowy) czy ul. Marynarskiej.

Psia toaleta Port w Pucku – galeria zdjęć

psia toaleta port w pucku

Psia Toaleta Port w Pucku
Panorama 180° na wschodnią stronę Zatoki Puckiej (otwiera się w nowym oknie) | fot. ©psiPARK.pl

 


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie: Artykuł i zdjęcia stanowią własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Komentarz odnośnie “Psia toaleta Port w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Pomorskie, Puck, Wybiegi dla psów
Wybieg dla psów Rybnik Obwiednia Południowa
Wybieg dla psów Rybnik Obwiednia Południowa

Najnowszy z rybnickich wybiegów to zarówno najdłuższy wybieg, dobrze wyposażony, ale z utrudnionym dostępem.    Wybieg dla psów Rybnik Obwiednia

Zamknij