Otwarcie Strefy Psiej Aktywności w Będzinie [GALERIA ZDJĘĆ]

Aktualizacja 1 października 2017 r.

W sobotę, 30 września 2017 r., uczestniczyliśmy w otwarciu pierwszego w Będzinie parku dla psów. Pogoda dopisała, przyszło wiele osób i czworonogów, organizatorzy stanęli na wysokości zadania! Otwarcie objęliśmy patronatem medialnym i mieliśmy też okazję wygłosić krótki wykład dotyczący bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów

Na oficjalnie otwarcie zaprosił wszystkich zainteresowanych wraz ze swoimi pupilami Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski. W czasie eventu zostały rozdane niespodzianki i konkursowe nagrody, a uczestnicy mogli wziąć udział w loterii. Jedną z atrakcji był pokaz agility w wykonaniu Jack Russell terriera.

Nowy park dla psów w Będzinie zlokalizowany jest przy ul. Bursztynowej 17. Ma powierzchnię 800 m2  i wyposażony jest w przeszkody do ćwiczeń takie jak tunel, slalom, kładkę, obręcze do przeskoków, płotek do przeskoków oraz równoważnię. Na zewnątrz znajduje się ścieżka edukacyjna dotyczącą pozytywnych aspektów opieki nad psem, ras psów i psich sportów. Strefę otacza ogrodzenie panelowe o wysokości 1,5 m. Znajdują się tu ławki i kosze oraz woreczki na psie kupy. Planowany jest także montaż oświetlenia.

Strefa Psiej Aktywności w Będzinie to przestrzeń dla czworonogów, która reprezentuje nowoczesne podejście pod kątem edukacji dla obecnych i przyszłych opiekunów psów oraz budowanie pozytywnej więzi człowieka z psem. Zobaczcie galerię zdjęć i film.

Otwarcie Strefy Psiej Aktywności w Będzinie – galeria zdjęć

Zobaczcie też: Galeria zdjęć na stronie bedzin.pl

Panda dziękuje za wspaniałą zabawę i konkursową nagrodę!

Otwarcie Strefy Psiej Aktywności w Będzinie

Publié par Będzin sur dimanche 1 octobre 2017

Otwarcie Strefy Psiej Aktywności w Będzinie – film

Sprawdź: Lokalizacja i opis parku dla psów w Będzinie


Bezpieczna zabawa na wybiegu dla psów

Apelujemy do wszystkich odwiedzających wybiegi dla psów!

Kolczatkę zastąpcie zwykła obrożą. Kolczatka może zrobić krzywdę innym bawiącym się psom (m.in uszkodzenie oka i zębów).

Wybieg dla psów nie jest placem zabaw, przeszkody służą psom i nie są przeznaczone do wspinania się na nie i zabawy dzieci.

Nie zmuszajcie swoich psów do wchodzenia na przeszkody, nie wciągajcie ich na siłę jeśli się boją i po prostu nie chcą. Są inne metody, aby nauczyć psa korzystania z przeszkód tak, żeby sprawiało mu to przyjemność. Nie trzeba go męczyć, podwieszać na obroży i zmuszać na siłę!

Opiekujcie się Waszymi dziećmi, które przychodzą na wybieg dla psów. Pokażcie im, jak bezpiecznie bawić się z psem i korzystać z nim z przeszkód w psim parku.

Zobacz też: 13 zasad bezpiecznej zabawy na wybiegu dla psów


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie: Artykuł i zdjęcia stanowią własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

2 komentarze o “Otwarcie Strefy Psiej Aktywności w Będzinie [GALERIA ZDJĘĆ]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Będzin, Patronat medialny, Śląskie, Wiadomości o psach, Wybiegi dla psów
otwarcie pierwszego w Czeladzi wybiegu dla psów
W niedzielę został otwarty pierwszy w Czeladzi wybieg dla psów!

Aktualizacja 9 października 2017 r. W niedzielę 8 października został oficjalnie otwarty pierwszy w Czeladzi wybieg dla psów "Rexarium". Wydarzeniu

Zamknij