Psi Park w Ogrodzie Polisensorycznym w Sosnowcu zostanie otwarty w piątek

Otwarcie Parku Polisensorycznego z wybiegiem dla psów odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017 r. o godzinie 12.00. Jak poinformowała nas Iwona Durek, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu, w uroczystości weźmie udział Arkadiusz Chęciński, Prezydent Miasta Sosnowca. Przewidziane są krótkie występy uczniów ZSS4 oraz podziękowania dla partnerów.

Przypomnijmy, że ideą powstania psiego parku dla oraz parku polisensorycznego jest integracja podopiecznych ZSS4 podczas aktywności na świeżym powietrzu pośród mieszkańców miasta oraz zwierząt.

Psi park wyposażony jest w przeszkody agility pod kątem dyscypliny rally-o: talerzyki, dwie pochylnie proste, dwie pochylnie skośne, tunel prosty, słupki do slalomu, platformę małą, platformę dużą, regulowany drążek do przeskoków oraz odgrodzoną psią toaletę wypełnioną piaskiem z dwoma słupkami. Pośrodku psiego parku znajduje się źródło wody, a na jego obwodzie – oświetlenie.

Uwaga: Nasi czytelnicy zwracają często uwagę na śliskie przeszkody w dopiero co otwartym parku dla psów.

Zobacz też: Lokalizacja i opis psiego parku w Ogrodzie Polisensorycznym w Sosnowcu


Jak często korzystasz z wybiegu dla psów ze swoim psem?

View Results

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie. Treść oraz zdjęcia stanowią własność serwisu psiPARK.pl i są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Wiadomości o psach
badz przyjacielem
Łódź: akcja plakatowa kampanii społecznej “Bądź przyjacielem” trwa

W 2016 roku Schronisko dla Zwierząt w Łodzi rozpoczęło kampanię społeczną "Bądź przyjacielem". Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na sposób traktowania

Zamknij