Nie zostawiaj psa samego

Galeria Bałtycka w nietypowy sposób przypomina, że pies to najlepszy czworonożny przyjaciel człowieka, a zakupy nie muszą być powodem, by z tej przyjaźni rezygnować. Na co dzień zdarzają się bowiem sytuacje, kiedy szybkie sprawunki czy załatwienie kilku spraw w galerii to konieczność. Niejednokrotnie Klienci stają wtedy przed dylematem: „Ale co zrobić z psem?”. Przywiązanie go do słupka przed wejściem lub zostawienie w samochodzie nie jest dobrym pomysłem, tym bardziej, że naraża zwierzę na niepotrzebny stres.

Galeria Bałtycka, chcąc zapobiec tego typu sytuacjom, przypomina: „Nie musisz chodzić z psem na zakupy, ale warto wiedzieć, że możesz”. To przewodnie hasło akcji ma uświadamiać Klientom, że Galeria Bałtycka, jako jedno z niewielu centrów handlowych w Polsce, pozwala na wprowadzanie psów bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Zwierzęta muszą mieć jednak smycz oraz kaganiec, a wszelkie pozostawione przez nie nieczystości powinny zostać sprzątnięte przez właścicieli.

Nie zostawiaj psa samego – zobacz film


Źródło: materiały prasowe


Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Komentarz odnośnie “Nie zostawiaj psa samego

  • 1 marca 2017 o 10:42
    Permalink

    znów latem pod marketami pozamykane psy będą ;(

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Wiadomości o psach
34 lata więzienia za zabicie policyjnego psa
USA: 34 lata więzienia za zabicie policyjnego psa!

Mężczyzna, który zabił policyjnego psa, owczarka niemieckiego imieniem Jethro, został w środę skazany na 45 lat pozbawienia wolności. To kontrowersyjny wyrok

Zamknij