Syrop Aptus Apto-Flex z żurawiną – stawy & aparat ruchu [RECENZJA]

Aptus Apto-Flex to syrop na stawy z  glukozaminą, chondroityną i kwasem hialuronowym. Marka Aptus została stworzona przez fiński koncern farmaceutyczny Orion Pharma założony w 1917 roku. My dowiedzieliśmy się o niej całkiem niedawno i zdecydowaliśmy się na syrop na stawy ze względu na wiek Pandy (10 lat).

Syrop dostępny jest w plastikowych butelkach o pojemności 500 ml i 200 ml. Można też zamówić bezpłatne próbki (w saszetkach 10 ml). Do butelek dołączona jest miarka, która ułatwia dawkowanie. Przy wadze 17 kg Panda dostaje 5 ml syropu dziennie.

Syrop okazał się być bardzo smaczny – Panda chętnie piła go bez żadnych dodatków, jak widać na filmie.

.

Głównym zadaniem syropu na stawy jest poprawienie ruchomości stawów psa. Panda nie miała nigdy problemów ze stawami, chociaż wraz z wiekiem mniej chętnie chodzi na dłuższe i intensywne spacery, co wydaje się dość naturalne i zrozumiałe. Syrop ma dla nas zastosowanie profilaktyczne i mamy nadzieję, że opóźni ewentualne problemy ze stawami wynikające z wieku.

Zwróciliśmy uwagę na kwas hialuronowy w składzie, którego nie miały syropy, z którymi zetknęliśmy się wcześniej. Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem mazi stawowej. Zapobiega ocieraniu powierzchni stawu zapewniając jego ruchliwość i chroni przed zniszczeniem.

 Syrop Aptus Apto-Flex – opis producenta

Aptus Apto-flex to karma uzupełaniająca dla psów i kotów o działaniu chondroprotetycznym.

Skład w 100 ml syropu
Dodatki
Właściwości
Sposób stosowania
Dawkowanie u psa
Syrop Aptus Apto-Flex z żurawiną
Panda sprawdza działanie syropu Aptus Apto-Flex z żurawiną

Syrop Aptus Apto-Flex z żurawiną na stawy – bezpłatne próbki

Bezpłatne próbki syropu na stawy o pojemności 10 ml można zamówić na stronie aptuspet.com tutaj lub klikając w baner poniżej. Obserwujcie psiPARK.pl na Facebooku – już niedługo pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć nagrodę od Aptus! Aktualizacja Zapraszamy do wspólnej zabawy, weź udział w konkursie! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zobacz też:

Jak opiekować się starszym psem

Jak opiekować się starszym psem: labrador retriever

Przyjrzyjmy się objawom wynikającym ze starszego wieku psa oraz rozwiązaniom, które pomogą utrzymać Twojego pupila w dobrej kondycji. Może Cię

1 komentarz

Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Zdjęcia: psiPARK.pl

Znaki graficzne należą do odpowiednich właścicieli i są chronione prawami autorskimi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Recenzje
CALMEAN Pet Tracker lokalizator GPS dla zwierząt
CALMEAN Pet Tracker lokalizator GPS dla zwierząt [recenzja]

CALMEAN lokalizator GPS dla zwierząt to niewielkie urządzenie w kształcie psiej łapki, które pozwala monitorować lokalizację psa. Urządzenie automatycznie łączy się

Zamknij