APTUS® EFORION FORTE kapsułki – skóra, sierść, pazury [RECENZJA]

Kapsułki APTUS® EFORION FORTE zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagające prawidłowy stan skóry, sierści i pazurów u psów. Jednym z objawów niedoborów kwasów tłuszczowych jest tracenie połysku sierści i wypadanie jej. 

Panda zawsze traciła dużo sierści, jednak wyniki badań nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Po dwóch miesiącach stosowania kapsułek APTUS® EFORION FORTE zauważyliśmy, że sierść jest w dobrej kondycji i umiarkowanie zmniejszyło się jej wypadanie.

APTUS® EFORION FORTE – pierwsze wrażenie

Kapsułki są dostępne są w opakowaniu po 45 sztuk w 3 listkach. Dla psa wielkości Pandy (17 kg) jedno opakowanie wystarcza na trochę ponad 3 tygodnie. Kapsułki są dość duże, co pokazuje poniższe zdjęcie.

APTUS® EFORION FORTE
Kapsułki APTUS® EFORION FORTE.

APTUS® EFORION FORTE – opis producenta

Karma uzupełniająca dla psów i kotów, zawierająca niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe, wspomagające prawidłowy stan skóry, sierści i pazurów.

Sposób stosowania
Skład
Dodatki paszowe
Dawkowanie u psa
APTUS® EFORION FORTE
Panda z opakowaniami kapsułek APTUS® EFORION FORTE.

APTUS® EFORION FORTE – po 2 miesiącach

Po skończeniu trzech opakowań sierść Pandy była błyszcząca, w dobrej kondycji i zmniejszyło się jej wypadanie. W tym czasie Panda była też regularnie wyczesywana furminatorem i raz odwiedziła psie SPA.

Kapsułki okazały się być dla Pandy zbyt duże i konieczne było ich przecinanie. Olej wewnątrz kapsułek jest bezzapachowy i Panda przyjmowała go bez problemu razem z karmą. Na jesień i wiosnę na pewno wrócimy do suplementacji nienasyconymi kwasami tłuszczowymi.

APTUS® EFORION FORTE
Panda po 2 miesiącach stosowania APTUS® EFORION FORTE oraz szczotkowaniu i wizycie w SPA.

Artykuł powstał we współpracy z aptuspet.pl


Zobacz też:

Jak pozbyć się sierści

Jak pozbyć się sierści: 7 sposobów sprawdzonych w naszych domach

Jeżeli posiadamy psa, który gubi sierść, rozwiązanie problemu wszechobecnej psiej sierści jest sztuką kompromisu. Nie chcemy pozbyć się ulubionego dywanu

4 komentarze

Podoba Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej miłośnikom psów!

Prawa autorskie. Artykuł stanowi własność serwisu psiPARK.pl i jest chroniony prawami autorskimi. Dozwolone jest udostępnianie bezpośredniego odnośnika do niniejszego artykułu w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych. Kopiowanie, wykorzystywanie artykułu w całości lub części bez pisemnej zgody właściciela serwisu psiPARK.pl jest zabronione i może być ścigane prawnie.

Zdjęcia: psiPARK.pl

Znaki graficzne należą do odpowiednich właścicieli i są chronione prawami autorskimi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *

Scroll Up
error: Content is protected !!
Więcej w Recenzje
Najlepszy przyjaciel. Człowiek i pies - bohaterstwo podczas drugiej wojny światowej
Najlepszy przyjaciel. Człowiek i pies – bohaterstwo podczas drugiej wojny światowej [RECENZJA]

Historia pointerki Judy i jej opiekuna Franka Williamsa - technika Królewskich Brytyjskich Sił Powietrznych - to poruszająca opowieść o psiej

Zamknij